מדידוד

 

המוצר הינו התשובה האולטימטיבית והפשוטה ביותר למחפשים "מד חום דיגיטלי לדודי שמש וחשמל" או במילים אחרות "מד חום דיגיטלי לדודי חימום בבית". מֶדִי-דוּד נוגע בצורכי היומיום של כולנו. בבית, בתעשייה בחדר הכושר, במטבח וכן הלאה. מֶדִי-דוּד מתייחס לאביזרי בית כגון: דוד, בוילר, בויילר, מים חמים, טמפ' המים החמים בדוד, חיווי טמפ' המים, חיסכון בחשמל, חיסכון במים, הארכת חיי גוף החימום.

מֶדִי-דוּד פועל ע"י זה שאנחנו רואים מה טמפ' המים ישירות ולא ע"י טבלאות וכמויות בליטרים. אחרי ההתקנה, ההרגל להסתכל על מד חום הדיגיטלי לפני המקלחת הופך לטבע שני. בנוסף, אין מכשירים נוספים בדרך שעלולים להתקלקל, אין טבלאות המתרגמות את כמות המים הנדרשת למקלחת של אדם 1 או 2 או 3 וכו'. התקנת מֶדִי-דוּד פשוטה ומהירה. אין חיבורים חשמליים, אין פירוקים של פלנג' או טרמוסטט. אין צורך בריקון הדוד לצורך התקנה. ההתקנה יכולה להתבצע ע"י הדייר עצמו או במידה ובכל זאת הדייר מעדיף איש מקצוע, אזי שרברב או חשמלאי או טכנאי החברה ייתן מענה בזריזות וביעילות.

 מֶדִי-דוּד פשוט וזול ונותן מענה להגדרה הקולעת "Keep it Simple". הוא מציג את טמפ' המים בדוד וטמפ' החדר. יש למוצר 2 יחידות המתקשרות זו עם זו למרחק וניתן להניח את היחידה הביתית על המדף במטבח, בחדר השינה או במקלחת ותמיד לדעת מה טמפ' המים בדוד. המכשיר מאפשר שימוש אינטואיטיבי וחכם במים החמים ובדרך מאריך את אורך החיים של גוף החימום ומאפשר בלי מאמץ או חשיבה לחסוך במים. פשוט מסתכלים על הצג ורואים מה הטמפ' ולא פותחים את הברז עד שהיד מרגישה את הטמפ'. פשוט עד כדי כך.